Polecane
Cena: |
22,92 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
22,78 |
zł netto |
Cena: |
28,19 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
28,02 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Zelio Relay Przekaźnik interfejsowy z przyciskiem test oraz LED 110VDC 5A 2 styki C/O RXG22FD SCHNEIDER
Przekaźnik wtykowy stworzony w oparciu o doświadczenie w budowie przekaźników zbierane od 1924. Wysoka niezawodność odpowiednia dla zastosowań przemysłowych takich jak: pakowanie, ogrzewanie, wentylacja oraz klimatyzacja. Kompaktowy rozmiar oraz szeroki wybór styków dla dopasowania do potrzeb prądowych. Wyposażony w przeźroczystą obudowę, diodę LED, blokowany przycisk testowy oraz styki zaciskowe FASTON pozwalające na szybkie podłączenie.
Parametry techniczne: Zelio Relay Przekaźnik interfejsowy z przyciskiem test oraz LED 110VDC 5A 2 styki C/O RXG22FD SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Głębokość | 28.8 mm |
| Kompletny z gniazdem | nie |
| Liczba styków przełącznych | 2 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Materiał pokrycia styków | Inne |
| Materiał styków | Inne |
| Materiał wkładki stykowej | Inne |
| Polaryzacja napędu | Spolaryzowany |
| Prąd znamionowy | 5 A |
| Rodzaj napięcia sterowania | DC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie wtykowe płaskie |
| Rodzaj styku | Pojedynczy |
| Szerokość | 13 mm |
| Tryb przełączania napędu | Monostabilny |
| Wysokość | 34.5 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
| Z wymuszonym prowadzeniem styku | nie |
| Ze wskaźnikiem LED | tak |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC | 110 - 110 V |
Pliki do pobrania
RXG22FD_document -
m/download/17925222/rxg22fd-document.pdf [303.50 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22010548/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
03-05-0_UK_Declaration_RXG -
m/download/17789575/03-05-0-uk-declaration-rxg.pdf [314.24 kB]
ENVPEP1406006EN_V2 -
m/download/17789574/envpep1406006en-v2.pdf [639.60 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Zelio Relay Przekaźnik interfejsowy z przyciskiem test oraz LED 110VDC 5A 2 styki C/O RXG22FD SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135