Polecane
Cena: |
9,67 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,67 |
zł netto |
Cena: |
11,90 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,90 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Thorsman Dławica kablowa M25 IP68 ISM71504 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Z odciążeniem naprężeń | tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP68 |
| Numer RAL | 7035 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Dławnica do kabla płaskiego | nie |
| Dławnica kablowa podzielna | tak |
| Długość gwintu | 9 mm |
| Długość przekątnej sześciokąta | 17.5 mm |
| Do kabli zbrojonych | nie |
| Do przewodów o średnicy | 11 - 17 mm |
| Do stref zagrożonych wybuchem gazu | Brak |
| Do stref zagrożonych wybuchem pyłu | Brak |
| Ekranowany | nie |
| Gatunek materiału | Poliamid (PA) |
| Kolor | Szary |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Mocowanie zatrzaskowe w otworze | nie |
| Model | Prosty |
| Nominalny rozmiar gwintu metrycznego/PG | 25 |
| Nominalny rozmiar gwintu w calach NPT / gwintu gazowego | 1 cal |
| Ochrona kabla przed zagięciem | tak |
| Odporność na uderzenia | tak |
| Rodzaj gwintu | Metryczny |
| Rodzaj uszczelnienia | Membrana |
| Szerokość klucza | 25 mm |
| Wkładka uszczelniająca wieloprzewodowa | tak |
| Wykonanie przeciwwybuchowe | nie |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | nie |
| Wzmocniony włóknem szklanym | tak |
| Z przeciwnakrętką | tak |
| Zakres temperatury pracy | -30 - 80 °C |
Pliki do pobrania
ISM71504_document -
m/download/17925851/ism71504-document.pdf [66.54 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21999928/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP100204EN -
m/download/17791960/envpep100204en.pdf [847.29 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Thorsman Dławica kablowa M25 IP68 ISM71504 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135