Polecane
Cena: |
12,28 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,70 |
zł netto |
Cena: |
15,10 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
14,39 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: PUSZKA n/t PK-4 IP-55 013.37
Puszki instalacyjne stosuje się w celu montażu gniazdek, włączników i innego osprzętu elektrycznego.
Parametry techniczne: PUSZKA n/t PK-4 IP-55 013.37
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP55 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Inne |
| Bezhalogenowe | nie |
| Długość | 125 mm |
| Do rur o średnicy | 25 mm |
| Do stref zagrożonych wybuchem gazu | Brak |
| Do stref zagrożonych wybuchem pyłu | Brak |
| Głębokość | 62 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba wpustów | 6 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model/kształt/forma | Kwadratowy |
| Odporne na warunki atmosferyczne | nie |
| Plombowane | nie |
| Podtrzymanie funkcji | Brak |
| Rodzaj przepustu w obudowie | Membrana stopniowego cięcia |
| Sposób mocowania pokrywy | Przykręcenie śrubami |
| Sposób montażu | Montaż ścienny/sufitowy |
| Szerokość | 125 mm |
| Średnica | 125 mm |
| Wpusty z tyłu | nie |
| Wykonanie przeciwwybuchowe | nie |
| Wyposażenie | Brak |
| Z ekranowaniem | nie |
| Zestawialne | nie |
Pliki do pobrania
1519040032_0233-00 -
m/download/20282484/1519040032-0233-00.pdf [144.30 kB]
1532556210_pl_Deklaracja_UE_17_Puszki_EP_LUX_IP55 -
m/download/20282485/1532556210-pl-deklaracja-ue-17-puszki-ep-lux-ip55.pdf [305.31 kB] Produkty z tej samej kategorii co PUSZKA n/t PK-4 IP-55 013.37
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135