Polecane
Cena: |
16,20 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
16,20 |
zł netto |
Cena: |
19,93 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
19,93 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
6 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Puszka naścienna N80x80S biały SIMET
Kolor: biały, J. miary: szt., Op. zbiorcze: 36, Podatek: 23, Szerokość (mm): 88, Wysokość (mm): 55, Długość (mm): 88, Stopień ochrony: IP67, Przeznaczenie: Otwory pod dławnice skręcane PG13,5. Bezhalogenowa, samogasnąca, odporna na UV. IP67., Materiał: bezhalogenowy, samogasnący, odporny na promieniowanie UV, Temperatura użytkowa: 960°C,
Parametry techniczne: Puszka naścienna N80x80S biały SIMET
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP67 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Inne |
| Bezhalogenowe | tak |
| Długość | 88 mm |
| Do rur o średnicy | 25 mm |
| Głębokość | 55 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba wpustów | 7 |
| Maksymalny przekrój przewodu | 10 mm² |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model/kształt/forma | Kwadratowy |
| Odporne na warunki atmosferyczne | nie |
| Plombowane | nie |
| Pokrywa | Nieprzezroczyste |
| Rodzaj przepustu w obudowie | Przetłoczenie |
| Sposób mocowania pokrywy | Przykręcenie śrubami |
| Sposób montażu | Montaż ścienny/sufitowy |
| Szerokość | 88 mm |
| Wpusty z tyłu | nie |
| Wyposażenie | Inne |
| Z ekranowaniem | nie |
| Zestawialne | tak |
Pliki do pobrania
8883-pl -
m/download/22311820/8883-pl.pdf [142.14 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Przedsiębiorstwo SIMET S.A. ul. Al. Jana Pawła II 33 58-506 Jelenia Góra sprzedaz@simet.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Przedsiębiorstwo SIMET S.A. ul. Al. Jana Pawła II 33 58-506 Jelenia Góra sprzedaz@simet.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Puszka naścienna N80x80S biały SIMET
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135