Polecane
Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
19 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: PUSZKA ODGAŁ.POI-47 013.22
Puszki instalacyjne stosuje się w celu montażu gniazdek, włączników i innego osprzętu elektrycznego.
Parametry techniczne: PUSZKA ODGAŁ.POI-47 013.22
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Inne |
| Bezhalogenowe | nie |
| Długość | 150 mm |
| Do rur o średnicy | Inne |
| Do stref zagrożonych wybuchem gazu | Brak |
| Do stref zagrożonych wybuchem pyłu | Brak |
| Głębokość | 56 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba wpustów | 4 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model/kształt/forma | Owalny |
| Odporne na warunki atmosferyczne | nie |
| Plombowane | nie |
| Podtrzymanie funkcji | Brak |
| Rodzaj przepustu w obudowie | Króciec rurowy |
| Sposób mocowania pokrywy | Przykręcenie śrubami |
| Sposób montażu | Montaż ścienny/sufitowy |
| Szerokość | 150 mm |
| Średnica | 150 mm |
| Wpusty z tyłu | nie |
| Wykonanie przeciwwybuchowe | nie |
| Wyposażenie | Brak |
| Z ekranowaniem | nie |
| Zestawialne | nie |
Produkty z tej samej kategorii co PUSZKA ODGAŁ.POI-47 013.22
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135