Polecane
Cena: |
7,78 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,78 |
zł netto |
Cena: |
9,57 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,57 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1517 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: PUSZKA SERII „LIGHT” PUSZKA INSTALACYJNA LIGHT POKRYWA PEŁNA, Z OSŁABIENIAMI 108x108x64 (7xM25) IP66/67 EX-111 PCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Długość | 113 mm |
| Głębokość | 68 mm |
| Kolor | Szary |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 113 mm |
| Zakres temperatury pracy | -25 - 40 °C |
Pliki do pobrania
EX111 -
m/download/22389618/ex111.pdf [998.14 kB]
ex-111-5642594-pl -
m/download/22389617/ex-111-5642594-pl.pdf [34.32 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: PCE POLSKA Spółka z o.o. ul. Podwalna 8A 58-200 Dzierżoniów pce@pce.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: PCE POLSKA Spółka z o.o. ul. Podwalna 8A 58-200 Dzierżoniów pce@pce.pl
Produkty z tej samej kategorii co PUSZKA SERII „LIGHT” PUSZKA INSTALACYJNA LIGHT POKRYWA PEŁNA, Z OSŁABIENIAMI 108x108x64 (7xM25) IP66/67 EX-111 PCE
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135