Polecane
Cena: |
53,51 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
52,44 |
zł netto |
Cena: |
65,82 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
64,50 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 M |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
24 M |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: tehalit.BRAP Pokrywa kanału 80mm aluminium aluminium anodyzowany BRAP0802ELN HAGER
Podana cena jest za 1mb, długość kanału 2mb.
Sprzedaż wyłącznie całych kanałów ( wielokrotność 2mb ).
Parametry techniczne: tehalit.BRAP Pokrywa kanału 80mm aluminium aluminium anodyzowany BRAP0802ELN HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Anodowanie |
| Bezhalogenowe | tak |
| Długość | 2000 mm |
| Gatunek materiału | Inne |
| Kolor | Inne |
| Materiał | Aluminium |
| Mocowanie zabezpieczone przed manipulacją | nie |
| Model | Gładki |
| Model antybakteryjny | nie |
| Montaż pokrywy | Wypinane |
| Sposób montażu pokrywy | W środku |
| Szerokość | 80 mm |
| Z folią ochronną | nie |
| Zakres temperatury pracy | -5 - 90 °C |
Pliki do pobrania
hager_brap0802eln_karta_katalogowa.pdf [2022-03-23 14:05, 217.48 kB]
PDS_BRAP0802ELN_3301_pl-PL -
m/download/23384346/pds-brap0802eln-3301-pl-pl.pdf [83.38 kB]
rohs_declaration_BRAP0802ELN_en-GB -
m/download/23384347/rohs-declaration-brap0802eln-en-gb.pdf [42.11 kB]
HAGER_DEKLARACJA_CE_054_TR_2022_V1_0 -
m/download/23384348/hager-deklaracja-ce-054-tr-2022-v1-0.pdf [193.09 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co tehalit.BRAP Pokrywa kanału 80mm aluminium aluminium anodyzowany BRAP0802ELN HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135