Polecane
Cena: |
75,98 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
74,49 |
zł netto |
Cena: |
93,45 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
91,62 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 M |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
12 M |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: tehalit.BRS Pokrywa 80mm, stalowa, biała
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer RAL | 9016 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Powlekanie |
| Bezhalogenowe | tak |
| Długość | 2000 mm |
| Gatunek materiału | Inne |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Stal |
| Mocowanie zabezpieczone przed manipulacją | nie |
| Model | Gładki |
| Model antybakteryjny | nie |
| Montaż pokrywy | Wypinane |
| Sposób montażu pokrywy | Obejma |
| Szerokość | 80 mm |
| Z folią ochronną | tak |
| Zakres temperatury pracy | -5 - 90 °C |
Pliki do pobrania
PDS_BRS08029016_3301_pl-PL -
m/download/23415603/pds-brs08029016-3301-pl-pl.pdf [81.06 kB]
rohs_declaration_BRS08029016_en-GB -
m/download/23415604/rohs-declaration-brs08029016-en-gb.pdf [42.11 kB]
TEH_CE_CERT_BR_BRA_BRS-DE_EN-25072019 -
m/download/23415605/teh-ce-cert-br-bra-brs-de-en-25072019.pdf [42.74 kB]
PEP_HAGE-00223-V02.01-EN -
m/download/23415606/pep-hage-00223-v02-01-en.pdf [420.22 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co tehalit.BRS Pokrywa 80mm, stalowa, biała
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135