Polecane
Cena: |
12,08 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,82 |
zł netto |
Cena: |
14,86 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
14,54 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 M |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
384 M |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: tehalit.BRN65 Pokrywa kanału 80mm biały BR08029016 HAGER
Podana cena jest za 1mb, długość kanału 2mb.
Sprzedaż wyłącznie całych kanałów ( wielokrotność 2mb ).
Parametry techniczne: tehalit.BRN65 Pokrywa kanału 80mm biały BR08029016 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer RAL | 9016 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | nie |
| Długość | 2000 mm |
| Gatunek materiału | Polichlorek winylu (PVC) |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Mocowanie zabezpieczone przed manipulacją | nie |
| Model | Gładki |
| Model antybakteryjny | nie |
| Montaż pokrywy | Wypinane |
| Sposób montażu pokrywy | W środku |
| Szerokość | 80 mm |
| Z folią ochronną | tak |
| Zakres temperatury pracy | -5 - 60 °C |
Pliki do pobrania
PDS_BR08029016_3301_pl-PL -
m/download/23413284/pds-br08029016-3301-pl-pl.pdf [99.50 kB]
rohs_declaration_BR08029016_en-GB -
m/download/23413285/rohs-declaration-br08029016-en-gb.pdf [42.14 kB]
HAGER_DEKLARACJA_CE_215_TR_2020_V1_0 -
m/download/23413286/hager-deklaracja-ce-215-tr-2020-v1-0.pdf [200.65 kB]
PEP_HAGE-01449-V01.01-EN -
m/download/23413287/pep-hage-01449-v01-01-en.pdf [430.54 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co tehalit.BRN65 Pokrywa kanału 80mm biały BR08029016 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135