Polecane
Cena: |
5996,03 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5 813,23 |
zł netto |
Cena: |
7375,12 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7 150,27 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Spacial Ścianki boczne 304L obudowy SFX 2000x 600mm NSY2SPX206 SCHNEIDER
2 panele boczne ze stali nierdzewnej 304L, Scotch Brite® do SFX 200x600mm. rodzina produktów: Spacial SFX - aplikacja urządzenia: wielozadaniowy - miejsce montażu: boki obudów - kompatybilność produktu: obudowy SFX - składanie urządzenia: 1 uszczelka, 2 p
Parametry techniczne: Spacial Ścianki boczne 304L obudowy SFX 2000x 600mm NSY2SPX206 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer RAL | 7001 |
| Głębokość montażowa w szafie | 600 mm |
| Kolor | Stal szlachetna |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Szerokość | 600 mm |
| Wykończenie powierzchni | Inne |
| Wysokość | 2000 mm |
| Z wejściem kablowym | nie |
| Z zamkiem | nie |
| Zastosowanie jako ściana boczna | tak |
| Zastosowanie jako ściana tylna | nie |
Pliki do pobrania
NSY2SPX206_document -
m/download/17934210/nsy2spx206-document.pdf [67.74 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22006687/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP110923EN -
m/download/17819172/envpep110923en.pdf [600.92 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Spacial Ścianki boczne 304L obudowy SFX 2000x 600mm NSY2SPX206 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135