Polecane
Cena: |
545,81 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
524,39 |
zł netto |
Cena: |
671,35 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
645,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
18 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Ściana boczna ob. stoj. IP41 2000x600 FZ709EX HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2775109/0/hager_FZ709EX_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Ściana boczna ob. stoj. IP41 2000x600 FZ709EX HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer RAL | 7035 |
| Głębokość montażowa w szafie | 600 mm |
| Kolor | Szary |
| Materiał | Stal |
| Szerokość | 25 mm |
| Wykończenie powierzchni | Malowanie proszkowe |
| Wysokość | 1999 mm |
| Z wejściem kablowym | nie |
| Z zamkiem | nie |
| Zastosowanie jako ściana boczna | tak |
| Zastosowanie jako ściana tylna | nie |
Pliki do pobrania
hager_fz709ex_karta_katalogowa.pdf [2022-03-23 21:25, 206.12 kB]
PDS_FZ709EX_3301_pl-PL -
m/download/23378116/pds-fz709ex-3301-pl-pl.pdf [45.92 kB]
472-059-020__MES__MES-RSXX__MODULAR-BASE__INSTALLATION-MANU -
m/download/23378117/472-059-020-mes-mes-rsxx-modular-base-installation-manu.pdf [684.95 kB]
rohs_declaration_FZ709EX_en-GB -
m/download/23378118/rohs-declaration-fz709ex-en-gb.pdf [42.16 kB]
DECLARATION_22_3083_12_22 -
m/download/23378119/declaration-22-3083-12-22.pdf [100.62 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Ściana boczna ob. stoj. IP41 2000x600 FZ709EX HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135