Polecane
Cena: |
269,27 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
269,23 |
zł netto |
Cena: |
331,20 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
331,15 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
5 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: XVTL-S-4/20-PAIR Ściany boczne IP40 1 para 116173 EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer RAL | 7035 |
| Głębokość montażowa w szafie | 400 mm |
| Kolor | Szary |
| Liczba jednostek U | 0 |
| Materiał | Stal |
| Rozstaw (rozmiar rastra) | 12.5 mm |
| Szerokość | 290 mm |
| Szerokość montażowa w szafie | 0 mm |
| Wykończenie powierzchni | Malowanie proszkowe |
| Wysokość | 50 mm |
| Z wejściem kablowym | nie |
| Z zamkiem | nie |
| Zastosowanie jako ściana boczna | tak |
| Zastosowanie jako ściana tylna | nie |
Pliki do pobrania
03_xEnergy_Light_XVTL -
m/download/20587998/03-xenergy-light-xvtl.pdf [189.06 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co XVTL-S-4/20-PAIR Ściany boczne IP40 1 para 116173 EATON
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135