Polecane
Cena: |
372,38 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
372,38 |
zł netto |
Cena: |
458,03 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
458,03 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Argus czujnik ruchu Standard natynkowy 230V 10A biały zewnętrzny 120 CCT56P004 SCHNEIDER
ARGUS standard zewnętrzny 120°, karton. rodzina produktów: standardowy czujnik ruchu ARGUS - opóźnienie: 3 s...30 min - kąt wykrywania poziomy: 0...120 ° - odcień koloru: biały - sposób pakowania: karton - stopień ochrony IP: IP55.
Parametry techniczne: Argus czujnik ruchu Standard natynkowy 230V 10A biały zewnętrzny 120 CCT56P004 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Czułość progowa jasności | 5 - 2000 lx |
| Kąt detekcji w poziomie | 0 - 120 ° |
| Maksymalny czas załączenia | 30 min |
| Maksymalny prąd załączania | 10 A |
| Maksymalny zasięg boczny | 6 m |
| Maksymalny zasięg na wprost | 12 m |
| Minimalny czas załączenia | 3 s |
| Minimalny prąd załączania | 0 A |
| Optymalna wysokość montażowa | 2.5 m |
| Średnica pola detekcji na powierzchni | 7.4 m |
| Z funkcją alarmu | nie |
| Zakres regulacji kąta położenia czujnika w pionie | -55 - 95 ° |
| Zakres regulacji kąta położenia czujnika w poziomie | -80 - 80 ° |
| Stopień ochrony (IP) | IP55 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK02 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do montażu sufitowego | nie |
| Do montażu ściennego | tak |
| Do obciążeń pojemnościowych | nie |
| Do transmisji bezprzewodowej | nie |
| Funkcja ściemniania | nie |
| Funkcja uczenia wartości progowej natężenia światła | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 75 mm |
| Kąt skanowania | 120 ° |
| Kolor | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Maksymalna moc łączeniowa | 1000 W |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Czujnik ruchu |
| Model antybakteryjny | nie |
| Możliwość łączenia w sieć | nie |
| Nadzór klatek schodowych | nie |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Opóźnienie wyłączania | 1800 s |
| Opóźnienie załączania | 0 s |
| Przełącznik mostkujący | nie |
| Przezroczysty | nie |
| Regulacja stałego poziomu oświetlenia | nie |
| Regulowana wartość nastawy czułości | nie |
| Regulowana wartość progowa natężenia światła | tak |
| Rodzaj czujnika | Podczerwień pasywna |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Sterowanie HVAC | nie |
| Sterowanie zdalne | nie |
| Strefa dla zwierząt | nie |
| Szerokość | 140 mm |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wejście modułów dodatkowych | nie |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wymuszone wyłączenie | nie |
| Wymuszone załączenie | nie |
| Wysokość | 80 mm |
| Z elementem sygnalizacyjnym | nie |
| Z interfejsem DALI | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Zabezpieczenie przed skradaniem | nie |
| Zakres częstotliwości | 50 - 50 Hz |
| Zakres temperatury | -15 - 40 °C |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
Pliki do pobrania
CCT56P004_document -
m/download/17946828/cct56p004-document.pdf [74.98 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21997811/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
1002318-1 -
m/download/17853899/1002318-1.pdf [345.64 kB]
ENVPEP1311030 -
m/download/17853897/envpep1311030.pdf [195.24 kB]
ENVEOLI1311030 -
m/download/17853898/enveoli1311030.pdf [142.65 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Argus czujnik ruchu Standard natynkowy 230V 10A biały zewnętrzny 120 CCT56P004 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135