Stycznik silnikowy miniaturowy CEC09.10-110V-50/60HZ 004641065 ETI
Stycznik silnikowy miniaturowy CEC09.10-110V-50/60HZ 004641065 ETI (004641065)
  • Producent: ETI-POLAM
  • Numer katalogowy: 004641065
  • Kod kreskowy EAN: 7890355552179
  • Indeks/kod produktu: 859470
Do ulubionych
Opis produktu: Stycznik silnikowy miniaturowy CEC09.10-110V-50/60HZ 004641065 ETI
Parametry techniczne: Stycznik silnikowy miniaturowy CEC09.10-110V-50/60HZ 004641065 ETI
Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V 4 kW
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 110 - 110 V
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V 20 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V 10 A