Polecane
Cena: |
0,41 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,40 |
zł netto |
Cena: |
0,51 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,49 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
15 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Pokrywa do puszek PK60 / PK60 lux A.0054 PAWBOL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do puszek/obudów o długości | 60 mm |
| Do puszek/obudów o szerokości | 60 mm |
| Do puszek/obudów o średnicy | 60 - 60 mm |
| Bezhalogenowe | nie |
| Długość | 81 mm |
| Głębokość | 1.5 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Pokrywa maskująca |
| Model/kształt/forma | Okrągły |
| Numer RAL (zbliżony) | 9010 |
| Plombowane | nie |
| Sposób mocowania | Pokrywa mocowana na śruby/wkręty |
| Szerokość | 81 mm |
| Średnica | 81 mm |
| Z wyjściem kablowym | nie |
| Ze śrubami | nie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
Produkty z tej samej kategorii co Pokrywa do puszek PK60 / PK60 lux A.0054 PAWBOL
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135