Parametry techniczne: PI85-120AC-M93G-TS-3011 Przekaźnik Interfejsowy
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość | 80 mm |
| Kompletny z gniazdem | tak |
| Liczba styków przełącznych | 1 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Materiał pokrycia styków | Srebro |
| Polaryzacja napędu | Niespolaryzowany |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj styku | Pojedynczy |
| Szerokość | 15.6 mm |
| Tryb przełączania napędu | Monostabilny |
| Wysokość | 67 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
| Z wymuszonym prowadzeniem styku | nie |
| Ze wskaźnikiem LED | nie |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz | 120 - 120 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz | 120 - 120 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC | 0 - 0 V |