Polecane
Cena: |
355,27 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
355,27 |
zł netto |
Cena: |
436,98 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
436,98 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Harmony XVM Kolumna świetlna z buczkiem fi45 trzykolorowa światło ciągłe 24V montowana pionowo XVMB1RAGS SCHNEIDER
Wskaźnik z buczkiem+3 elementy św., O 45mm, 24 V AC/DC. rodzina produktów: Harmony XVM - typ produktu: wstępnie zmontowany i oprzewodowany zestaw wskaźników - sygnalizator lub typ elementu zespołu wskaźników: 3 elementy podświetlane - nazwa komponentu: XV
Parametry techniczne: Harmony XVM Kolumna świetlna z buczkiem fi45 trzykolorowa światło ciągłe 24V montowana pionowo XVMB1RAGS SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP42 |
| Głośność | 80 dB |
| Liczba elementów kolumny sygnalizacyjnej | 3 |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC/DC |
| Sygnalizacja akustyczna | tak |
| Średnica zewnętrzna | 45 mm |
| Światło błyskające obrotowe | nie |
| Światło błyskowe | nie |
| Światło ciągłe | tak |
| Znamionowe napięcie pracy Ue | 24 - 24 V |
Pliki do pobrania
XVMB1RAGS_document -
m/download/17928875/xvmb1rags-document.pdf [87.17 kB]
BBV58387 -
m/download/17796572/bbv58387.pdf [379.83 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22016413/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
UK-DOC-05-0A-XVM -
m/download/17796571/uk-doc-05-0a-xvm.pdf [271.35 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Harmony XVM Kolumna świetlna z buczkiem fi45 trzykolorowa światło ciągłe 24V montowana pionowo XVMB1RAGS SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135