Polecane
Cena: |
535,86 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
535,85 |
zł netto |
Cena: |
659,11 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
659,10 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: SL4-100-L-RG-24LED Kolumna sygnalizacyjna czerwona/zielona 24VAC/DC 171295 EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP66 |
| Głębokość | 72 mm |
| Głośność | 0 dB |
| Liczba elementów kolumny sygnalizacyjnej | 2 |
| Napięcie pracy dla AC 50 Hz | 21.6 - 26.4 V |
| Napięcie pracy dla AC 60 Hz | 21.6 - 26.4 V |
| Napięcie pracy dla DC | 21.6 - 26.4 V |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC/DC |
| Rodzaj napięcia zasilania | AC/DC |
| Stopień ochrony (NEMA) | 4X, 13 |
| Sygnalizacja akustyczna | nie |
| Szerokość | 72 mm |
| Średnica zewnętrzna | 43 mm |
| Światło błyskające obrotowe | nie |
| Światło błyskowe | nie |
| Światło ciągłe | tak |
| Wysokość | 279 mm |
| Znamionowe napięcie pracy Ue | 24 - 24 V |
Pliki do pobrania
01_00004253 -
m/download/20532725/01-00004253.pdf [446.73 kB]
01_00004257 -
m/download/20532726/01-00004257.pdf [498.62 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co SL4-100-L-RG-24LED Kolumna sygnalizacyjna czerwona/zielona 24VAC/DC 171295 EATON
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135