Polecane
Cena: |
143,42 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
143,41 |
zł netto |
Cena: |
176,41 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
176,40 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
29 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Kolumna świetlna sygnalizacyjna IP42 24V Easy brzęczyk XVGB3SM SCHNEIDER
Ten produkt jest częścią gamy Easy Harmony XVG, oferty monolitycznych kolumn świetlnych Ø 60mm. Jest to kompletna, wstępnie okablowana i zmontowana monolityczna kolumna świetlna. Wyposażona jest w czerwone, bursztynowe i zielone światło stałe. Oferuje konfigurowalne kombinacje kolorów i ma podstawę z wbudowanym brzęczykiem. Ta kolumna świetlna ma 24V AC / DC napięcia znamionowego. Ta kolumna świetlna ma znamionowe natężenie dźwięku 85 dB. Ma aluminiową rurę i waży 0,41 kg. Jest to produkt o stopniu ochrony IP40 i posiada certyfikaty CE i EAC. Posiada składany wspornik dołączony do rury, aby złożyć kolumnę świetlną poziomo dla łatwego transportu i ma wstępnie zmontowany kabel dla łatwej instalacji. Zapewnia bardziej niezawodny i wyraźny widok dzięki przezroczystej soczewce. Ta gama oferuje szeroki wybór napięcia i elastyczne opcje montażu z funkcjami wizualnymi i dźwiękowymi.
Parametry techniczne: Kolumna świetlna sygnalizacyjna IP42 24V Easy brzęczyk XVGB3SM SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Głośność | 85 dB |
| Liczba elementów kolumny sygnalizacyjnej | 3 |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC/DC |
| Sygnalizacja akustyczna | tak |
| Średnica zewnętrzna | 90 mm |
| Światło błyskające obrotowe | nie |
| Światło błyskowe | nie |
| Światło ciągłe | tak |
| Znamionowe napięcie pracy Ue | 24 - 24 V |
Pliki do pobrania
XVGB3SM_document -
m/download/17928815/xvgb3sm-document.pdf [126.38 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22019146/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
UK-DOC-04-0-XVG -
m/download/17796407/uk-doc-04-0-xvg.pdf [272.29 kB]
ENVPEP1605001EN_V1 -
m/download/17796405/envpep1605001en-v1.pdf [313.32 kB]
ENVEOLI1605001EN_V1 -
m/download/17796406/enveoli1605001en-v1.pdf [142.45 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Kolumna świetlna sygnalizacyjna IP42 24V Easy brzęczyk XVGB3SM SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135