Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 102,46 zł brutto
Twoja cena 63,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 34,00 zł brutto
Twoja cena 29,01 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 121,77 zł brutto
Twoja cena 65,58 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 289,00 zł brutto
Twoja cena 289,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 122,39 zł brutto
Twoja cena 75,88 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 30,38 zł brutto
Twoja cena 20,66 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 25,28 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 76,26 zł brutto
Twoja cena 55,07 zł brutto
Do koszykaCena: |
6,09 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,09 |
zł netto |
Cena: |
7,49 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,49 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
10 OPK |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Bateria Energizer alkaliczna specjalistyczna MN27 A27 12V /2szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Ciężar | 4.4 kg/m |
| Inne oznaczenia | Brak |
| Liczba cel | 1 |
| Model | Alkaliczne manganowe |
| Napięcie znamionowe | 12 V |
| Odpowiednie do zastosowań Ex | nie |
| Oznaczenie IEC | Inne |
| Oznaczenie rozmiaru | Inne |
| Pojemność | 22 mAh |
| Średnica | 8 mm |
| Wysokość łącznie z biegunem | 28.2 mm |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Energizer France SAS ul. 2 rue Jacques 92500 Rueil-Malmaison Customersupport@energizer.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Energizer France SAS ul. 2 rue Jacques 92500 Rueil-Malmaison Customersupport@energizer.com
Produkty z tej samej kategorii co Bateria Energizer alkaliczna specjalistyczna MN27 A27 12V /2szt./
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
822brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
134 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
719brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
87 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
605brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
44 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3641brutto |
|
34 OPK |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
760brutto |
|
18 OPK |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
381brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
90 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
760brutto |
|
9 OPK |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1571brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
43 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
899brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
152 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135