Polecane
Cena: |
6,18 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,18 |
zł netto |
Cena: |
7,60 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,60 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
18 OPK |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Bateria Energizer specjalistyczna do urządzeń elektronicznych CR2032 /2szt./
| Numer katalogowy | 7638900248357 |
| Kolor | Inny |
| EAN | 7638900248357 |
| Wysokość (mm) | 3,2 |
| Model | Alkaliczna litowa |
| Napięcie znamionowe | 3V |
| Producent | Energizer |
| Średnica | 20 mm |
| Wysokość | 3,2 mm |
| Kod kreskowy | 7638900248357 |
Parametry techniczne: Bateria Energizer specjalistyczna do urządzeń elektronicznych CR2032 /2szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Ciężar | 3 kg/m |
| Inne oznaczenia | Brak |
| Liczba cel | 1 |
| Model | Litowo-manganowe |
| Napięcie znamionowe | 3 V |
| Odpowiednie do zastosowań Ex | nie |
| Oznaczenie IEC | CR 2032 |
| Oznaczenie rozmiaru | Pastylkowa - zegarkowa |
| Pojemność | 235 mAh |
| Średnica | 20 mm |
| Wysokość łącznie z biegunem | 3.2 mm |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Energizer France SAS ul. 2 rue Jacques 92500 Rueil-Malmaison Customersupport@energizer.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Energizer France SAS ul. 2 rue Jacques 92500 Rueil-Malmaison Customersupport@energizer.com
Produkty z tej samej kategorii co Bateria Energizer specjalistyczna do urządzeń elektronicznych CR2032 /2szt./
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135