Polecane
Cena: |
124,64 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
124,64 |
zł netto |
Cena: |
153,31 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
153,31 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
7 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Źródło światła MASTER SDW-T 35W/825 PG12-1 1SL/12 PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | G |
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 34 kWh |
| Długość całkowita | 149 mm |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Kształt bańki | Cylindryczny, jednostronnie trzonkowany |
| Liczba jarzników | 1 |
| Moc źródła światła | 33.3 W |
| Model | Przezroczysty |
| Nie zawiera rtęci | nie |
| Oświetlenie roślin | nie |
| Skuteczność świetlna | 40 lm/W |
| Strumień świetlny | 1320 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 32 mm |
| Temperatura barwowa | 2500 K |
| Trzonek | PG12-1 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | tak |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | tak |
| Zamiennik lamp rtęciowych | nie |
Pliki do pobrania
LRDD1_SDW-T -
m/download/22797457/lrdd1-sdw-t.webp [2.00 kB]
928153809230_EU.pl_PL.PROF -
m/download/22797456/928153809230-eu-pl-pl-prof.fp [477.79 kB]
Label_473395_big_color -
m/download/22797459/label-473395-big-color.pdf [68.46 kB]
Fiche_473395_pl -
m/download/22797460/fiche-473395-pl.pdf [358.22 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/22797461/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
GL-HID-SDW-003 -
m/download/22797458/gl-hid-sdw-003.pdf [279.40 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135