Polecane
Cena: |
377,15 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
348,68 |
zł netto |
Cena: |
463,89 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
428,88 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
9 szt |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: vector outdoor Rozdzielnica natynkowa IP65 odporna na UV przetłoczenia 3x18 VE318PN HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2776924/0/hager_VE318PN_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: vector outdoor Rozdzielnica natynkowa IP65 odporna na UV przetłoczenia 3x18 VE318PN HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wykonanie/rodzaj pokrywy | Zamknięty |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Numer RAL | 7035 |
| Z płytą montażową | nie |
| Drzwi przepuszczające sygnał | tak |
| Głębokość | 151 mm |
| Głębokość wewnętrzna | 151 mm |
| Kolor | Szary |
| Liczba rzędów | 3 |
| Listwa zaciskowa przewodu neutralnego | nie |
| Listwa zaciskowa uziemienia | nie |
| Możliwość rozbudowy | tak |
| Odporność na promieniowanie UV | tak |
| Rodzaj drzwi | Pojedynczy |
| Rodzaj pokrywy | Drzwi |
| Rodzaj zamknięcia | Inne |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Szerokość | 418 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 18 |
| Szyna DIN | tak |
| Transparentna pokrywa/drzwi | tak |
| Wykonanie pokrywy | Zamknięty |
| Wysokość | 602 mm |
| Z zamkiem | nie |
Pliki do pobrania
hager_ve318pn_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 16:36, 226.53 kB]
PDS_VE318PN_3301_pl-PL -
m/download/23414563/pds-ve318pn-3301-pl-pl.pdf [93.42 kB]
6LE004021B -
m/download/23414564/6le004021b.pdf [4.03 MB]
rohs_declaration_VE318PN_en-GB -
m/download/23414565/rohs-declaration-ve318pn-en-gb.pdf [42.11 kB]
DECLARATION_22_3530_10_22 -
m/download/23414566/declaration-22-3530-10-22.pdf [257.02 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co vector outdoor Rozdzielnica natynkowa IP65 odporna na UV przetłoczenia 3x18 VE318PN HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135