Polecane
Cena: |
86,70 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
86,70 |
zł netto |
Cena: |
106,64 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
106,64 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Rozdzielnica Naścienna Practibox S Multimedia 2-Rzędowa Z Drzwiami Białymi 135802 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba łączeniowych kabli sieciowych | 0 |
| Liczba złączy RJ45 | 0 |
| Nadaje się do multipleksowania | nie |
| Pobór energii w trybie czuwania (24h) | 0 kWh |
| Rodzaj urządzenia linii sieciowej | Brak |
| Z wydzieloną przestrzenią na sprzęt dostawcy Internetu (ISP) | tak |
| Numer RAL | 9003 |
| Długość | 386 mm |
| Głębokość | 108 mm |
| Liczba gniazd | 0 |
| Liczba gniazd RJ-45 | 0 |
| Liczba połączeń TV satelitarnej | 0 |
| Rodzaj drzwi | Z drzwiami |
| Szerokość | 328 mm |
| Z przyłączem uziemienia | nie |
| Z repeaterem WLAN | nie |
| Z wbudowanym zasilaczem | nie |
Pliki do pobrania
ex22005_broszura_practibox_s_multimedia_pl_1.pdf [2022-09-15 08:43, 10.65 MB]
o.0371.b_20t_c5_82umaczenie_0.pdf [2022-09-15 08:43, 191.76 kB]
o.0371.b_20t_c5_82umaczenie.pdf [2022-09-15 08:43, 191.76 kB]
s000116843pl_00_1.pdf [2022-09-15 08:43, 916.99 kB]
strony_katalogowe_1.pdf [2022-09-15 08:43, 137.34 kB]
S000116843EN-02 -
m/download/22645965/s000116843en-02.pdf [1.99 MB]
LE12949AA -
m/download/22645960/le12949aa.pdf [2.63 MB]
LE12949AC -
m/download/22645961/le12949ac.pdf [2.95 MB]
LGRP-01687-V01.01-EN -
m/download/22645964/lgrp-01687-v01-01-en.pdf [1.19 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Rozdzielnica Naścienna Practibox S Multimedia 2-Rzędowa Z Drzwiami Białymi 135802 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135