Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 399,00 zł brutto
Twoja cena 383,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 30,38 zł brutto
Twoja cena 20,66 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 201,72 zł brutto
Twoja cena 134,48 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 343,17 zł brutto
Twoja cena 194,61 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 36,16 zł brutto
Twoja cena 24,59 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 170,97 zł brutto
Twoja cena 104,16 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 51,23 zł brutto
Twoja cena 33,43 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 184,01 zł brutto
Twoja cena 114,10 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 244,77 zł brutto
Twoja cena 156,65 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 39,79 zł brutto
Twoja cena 28,85 zł brutto
Do koszykaCena: |
19,90 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
19,90 |
zł netto |
Cena: |
24,48 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
24,48 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: ZK156 Zacisk na szynę Cu do kabla 70mm2
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Szerokość szyny zbiorczej | 12 - 100 mm |
| Do przyłączenia przewodów okrągłych | tak |
| Do przyłączenia przewodów sektorowych | nie |
| Do przyłączenia przewodów taśmowych | nie |
| Grubość szyny zbiorczej | 10 - 10 mm |
| Maksymalny przekrój przewodu | 70 mm² |
| Odpowiednie do | Inne |
| Szerokość zacisku | 20.5 mm |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: ABB Sp. z o.o. ul. Żegańska 1 04-713 Warszawa contact.center@pl.abb.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: ABB Sp. z o.o. ul. Żegańska 1 04-713 Warszawa contact.center@pl.abb.com
Produkty z tej samej kategorii co ZK156 Zacisk na szynę Cu do kabla 70mm2
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11111brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
17 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
15219brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
34 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6658brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
3 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1984brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
36 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
806brutto |
|
55 SZT |
24h |
|
209 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
493brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
40 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
843brutto |
|
35 SZT |
24h |
|
604 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2337brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
13 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
743brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
336 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135