Polecane
Cena: |
48,72 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
48,72 |
zł netto |
Cena: |
59,93 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
59,93 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: MSFI-80A Moduł zasilający 3P 1.5-16 mm2 80A 191093 EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalny znamionowy prąd pracy Ie | 80 A |
| Szerokość szyny zbiorczej | 0 - 0 mm |
| Do przyłączenia przewodów okrągłych | tak |
| Do przyłączenia przewodów sektorowych | nie |
| Do przyłączenia przewodów taśmowych | nie |
| Grubość szyny zbiorczej | 0 mm |
| Maksymalny przekrój przewodu | 16 mm² |
| Odpowiednie do | Inne |
| Szerokość zacisku | 23 mm |
Pliki do pobrania
01_00004626 -
m/download/20572977/01-00004626.pdf [443.66 kB]
01_00004638 -
m/download/20572978/01-00004638.pdf [496.50 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co MSFI-80A Moduł zasilający 3P 1.5-16 mm2 80A 191093 EATON
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135