Polecane
Cena: |
17,88 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
17,88 |
zł netto |
Cena: |
21,99 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
21,99 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
51 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: AKU120/10 Zacisk przyłączeniowy 440A 1P 16-120 107194 EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalny znamionowy prąd pracy Ie | 440 A |
| Szerokość szyny zbiorczej | 0 - 0 mm |
| Do przyłączenia przewodów okrągłych | tak |
| Do przyłączenia przewodów sektorowych | tak |
| Do przyłączenia przewodów taśmowych | tak |
| Grubość szyny zbiorczej | 10 - 10 mm |
| Maksymalny przekrój przewodu | 120 mm² |
| Odpowiednie do | Szyna płaska |
| Szerokość zacisku | 23.5 mm |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co AKU120/10 Zacisk przyłączeniowy 440A 1P 16-120 107194 EATON
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135