Polecane
Cena: |
242,44 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
237,51 |
zł netto |
Cena: |
298,20 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
292,14 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
7 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: univers N 300x500mm podzespół dla wyłączników mocy H3+ 2xP160
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do przełącznika | nie |
| Do przełącznika beznapięciowego | nie |
| Do rozłącznika | tak |
| Do wyłącznika | tak |
| Głębokość | 110 mm |
| Liczba łączników | 2 |
| Pokrywa z tworzywa sztucznego | tak |
| Szerokość | 500 mm |
| Wyposażony w przełącznik | nie |
| Wyposażony w przełącznik beznapięciowy | nie |
| Wyposażony w rozłącznik | nie |
| Wyposażony w wyłącznik | nie |
| Wysokość | 300 mm |
| Z pokrywą | tak |
| Z zaciskiem rozdzielczym | nie |
| Znamionowy prąd pracy | 160 A |
Pliki do pobrania
PDS_UK22LH0_3301_pl-PL -
m/download/23395518/pds-uk22lh0-3301-pl-pl.pdf [311.39 kB]
6LE004093A -
m/download/23395519/6le004093a.pdf [4.30 MB]
rohs_declaration_UK22LH0_en-GB -
m/download/23395520/rohs-declaration-uk22lh0-en-gb.pdf [42.09 kB]
DECLARATION_25_3303_11_25 -
m/download/23395521/declaration-25-3303-11-25.pdf [716.02 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co univers N 300x500mm podzespół dla wyłączników mocy H3+ 2xP160
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135