Polecane
Cena: |
172,46 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
172,46 |
zł netto |
Cena: |
212,13 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
212,13 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: univers N Blok do MCCB 250A +RCD UK31B4 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2783026/0/hager_UK31B4_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: univers N Blok do MCCB 250A +RCD UK31B4 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do przełącznika | nie |
| Do przełącznika beznapięciowego | tak |
| Do rozłącznika | tak |
| Do wyłącznika | tak |
| Głębokość | 125 mm |
| Liczba łączników | 1 |
| Pokrywa z tworzywa sztucznego | tak |
| Szerokość | 250 mm |
| Wyposażony w przełącznik | nie |
| Wyposażony w przełącznik beznapięciowy | nie |
| Wyposażony w rozłącznik | nie |
| Wyposażony w wyłącznik | nie |
| Wysokość | 450 mm |
| Z pokrywą | tak |
| Z zaciskiem rozdzielczym | nie |
| Znamionowy prąd pracy | 250 A |
Pliki do pobrania
hager_uk31b4_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 14:46, 246.06 kB]
UK31B4_MD01_DETAIL_203496_221 -
m/download/19051118/uk31b4-md01-detail-203496-221.tif [525.03 kB]
hager_UK31B4_karta_katalogowa -
m/download/19051120/hager-uk31b4-karta-katalogowa.pdf [246.06 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co univers N Blok do MCCB 250A +RCD UK31B4 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135