Polecane
Cena: |
390,74 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
390,74 |
zł netto |
Cena: |
480,61 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
480,61 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Canalis KN kaseta zasilająca KNA 3L+N+PE lewy lub prawy montaż 63A KNA63AB4 SCHNEIDER
Canalis, kaseta zasilająca dla KNA, 63A, lewa lub prawa. rodzina produktów: Canalis - nazwa produktu: KN - typ produktu: zasilacz - materiał: aluminium - kompatybilność produktu: KN - [Ie] znamionowy prąd pracy: 40 A, 63 A - miejsce montażu: część boczna
Parametry techniczne: Canalis KN kaseta zasilająca KNA 3L+N+PE lewy lub prawy montaż 63A KNA63AB4 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Prąd znamionowy dla AC 50 Hz | 63 A |
| Stopień ochrony (IP) | IP55 |
| Numer RAL | 9001 |
| Długość | 265 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba biegunów | 4 |
| Model | Pojedynczy |
| Napięcie znamionowe dla AC 50 Hz | 230 - 500 V |
| Położenie zasilania | Na końcu |
| Szerokość | 71 mm |
| Wysokość | 92 mm |
Pliki do pobrania
KNA63AB4_document -
m/download/17925651/kna63ab4-document.pdf [67.47 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22000244/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP061105EN -
m/download/17791750/envpep061105en.pdf [368.21 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Canalis KN kaseta zasilająca KNA 3L+N+PE lewy lub prawy montaż 63A KNA63AB4 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135