Polecane
Cena: |
409,74 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
409,74 |
zł netto |
Cena: |
503,98 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
503,98 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
2 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Canalis KN kaseta zasilająca KNA lewy lub prawy montaż 160A KNA160AB4 SCHNEIDER
Canalis, kaseta zasilająca dla KNA, 160A, lewa lub prawa. rodzina produktów: Canalis - nazwa produktu: KN - typ produktu: zasilacz - materiał: aluminium - kompatybilność produktu: KN - miejsce montażu: część boczna kanału kablowego. Zalety: - System moduł
Parametry techniczne: Canalis KN kaseta zasilająca KNA lewy lub prawy montaż 160A KNA160AB4 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Prąd znamionowy dla AC 50 Hz | 160 A |
| Stopień ochrony (IP) | IP55 |
| Numer RAL | 9001 |
| Długość | 356 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba biegunów | 4 |
| Model | Pojedynczy |
| Napięcie znamionowe dla AC 50 Hz | 230 - 500 V |
| Położenie zasilania | Na końcu |
| Szerokość | 130 mm |
| Wysokość | 185 mm |
Pliki do pobrania
KNA160AB4_document -
m/download/17925608/kna160ab4-document.pdf [64.02 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22000233/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135