Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 33,43 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 5,59 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 50,25 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 96,21 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 76,72 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 143,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 409,35 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 899,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 13,23 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 65,58 zł brutto
Do koszykaCena: |
89,56 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
89,56 |
zł netto |
Cena: |
110,16 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
110,16 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 m |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: WEIDMULLER TS 35X15/2.3 2M/AL/BK Szyna zaciskowa, bez otworu podłużnego, Akcesoria, 35 x 15 x 2000 mm, aluminium, nieobrobiony 1848290000 /2szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Długość | 2000 mm |
| Grubość materiału | 2.3 mm |
| Materiał | Aluminium |
| Model | Szyna montażowa DIN TH-35/7,5 mm |
| Odległość między osiami otworów | 0 mm |
| Rodzaj otworu/wycięcia | Brak |
| Wykończenie powierzchni | Stan surowy |
| Wysokość | 35 mm |
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER TS 35X15/2.3 2M/AL/BK Szyna zaciskowa, bez otworu podłużnego, Akcesoria, 35 x 15 x 2000 mm, aluminium, nieobrobiony 1848290000 /2szt./
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11798brutto |
|
0 KPL |
24h |
|
1 KPL |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4369brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
8 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
912brutto |
|
12 SZT |
24h |
|
21 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1269brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
830 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
20969brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1045brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
18 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4194brutto |
|
3 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2541brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
532 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
653brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1072 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135