Polecane
Cena: |
7,41 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,41 |
zł netto |
Cena: |
9,12 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,12 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
12 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
21 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: volta Szyna nośna TS35 obniżona zabudowa do głębokości 84 mm VZ406 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2776545/0/hager_VZ406_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: volta Szyna nośna TS35 obniżona zabudowa do głębokości 84 mm VZ406 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Ocynk ogniowy |
| Długość | 10 m |
| Grubość materiału | 1 mm |
| Materiał | Stal |
| Model | Szyna montażowa DIN TH-35/7,5 mm |
| Odległość między osiami otworów | 255 mm |
| Rodzaj otworu/wycięcia | Okrągły |
| Wysokość | 35 mm |
Pliki do pobrania
hager_vz406_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 17:24, 212.52 kB]
PDS_VZ406_3301_pl-PL -
m/download/23421865/pds-vz406-3301-pl-pl.pdf [88.02 kB]
24PL135_broszura_Volta_www -
m/download/23421869/24pl135-broszura-volta-www.pdf [3.48 MB]
rohs_declaration_VZ406_en-GB -
m/download/23421867/rohs-declaration-vz406-en-gb.pdf [42.09 kB]
24_3422_11_24 -
m/download/23421868/24-3422-11-24.pdf [250.15 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co volta Szyna nośna TS35 obniżona zabudowa do głębokości 84 mm VZ406 HAGER
Osoby, które kupiły produkt volta Szyna nośna TS35 obniżona zabudowa do głębokości 84 mm VZ406 HAGER kupiły także
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135