Polecane
Cena: |
1068,26 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 035,70 |
zł netto |
Cena: |
1313,96 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 273,91 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Spacial Ściana tylna SF 1800x 1200mm NSYBP1812 SCHNEIDER
Spacial SF panel tylny z mocowaniem zewnętrznym, 1800x1200mm. rodzina produktów: Spacial SF - aplikacja urządzenia: wielozadaniowy - miejsce montażu: tył obudowy - kompatybilność produktu: obudowy SF - składanie urządzenia: 1 panel tylni, elementy mocują
Parametry techniczne: Spacial Ściana tylna SF 1800x 1200mm NSYBP1812 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer RAL | 7035 |
| Kolor | Szary |
| Materiał | Stal |
| Szerokość | 1200 mm |
| Szerokość montażowa w szafie | 1200 mm |
| Wykończenie powierzchni | Malowanie proszkowe |
| Wysokość | 1800 mm |
| Z wejściem kablowym | nie |
| Z zamkiem | nie |
| Zastosowanie jako ściana boczna | nie |
| Zastosowanie jako ściana tylna | tak |
Pliki do pobrania
NSYBP1812_document -
m/download/17934417/nsybp1812-document.pdf [61.79 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22006846/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP110923EN -
m/download/17819182/envpep110923en.pdf [600.92 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Spacial Ściana tylna SF 1800x 1200mm NSYBP1812 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135