Zestaw do aparatury modułowej do kasety licznikowej DRS-MT/400-1 108388 EATON
Zestaw do aparatury modułowej do kasety licznikowej DRS-MT/400-1 108388 EATON (108388)
Nasz stan magazynowy
1 SZT
24h
Porównaj
Do ulubionych
Parametry techniczne: Zestaw do aparatury modułowej do kasety licznikowej DRS-MT/400-1 108388 EATON
Parametr Wartość
Numer RAL 7035
Głębokość 160 mm
Głębokość montażowa w szafie 0 mm
Kolor Szary
Maks. obciążenie/ładowność 0 kg
Materiał Metal
Model Inne
Szerokość 235 mm
Szerokość montażowa w szafie 215 mm
Wysokość 420 mm
Wysokość montażowa w szafie 400 mm