Polecane
Cena: |
219,20 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
219,20 |
zł netto |
Cena: |
269,61 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
269,61 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
18 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: XLFFL20 Ściana montażowa boczna lewa 196859 EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer RAL | 0 |
| Głębokość | 18 mm |
| Głębokość montażowa w szafie | 0 mm |
| Kolor | Szary |
| Maks. obciążenie/ładowność | 0 kg |
| Materiał | Metal |
| Model | Profil mocujący |
| Szerokość | 757 mm |
| Szerokość montażowa w szafie | 0 mm |
| Wysokość | 1707 mm |
| Wysokość montażowa w szafie | 2000 mm |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co XLFFL20 Ściana montażowa boczna lewa 196859 EATON
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135