Polecane
Cena: |
16,67 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
16,67 |
zł netto |
Cena: |
20,50 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
20,50 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: WEIDMULLER WDK 4N PE Zacisk modułowy wielorzędowy, złącze śrubowe, 4 mm², liczba poziomów: 2, zielony / żółty 1041920000 /50szt./
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=pl&ObjectID=1041920000 Blok zaciskowy z wieloma poziomami służący w celu podłączenia lub połączenia przewodników ze stałym bezpiecznym kontaktem. Hartowana stal wytrzyma przeciążenia, miedź powlekana cyną zapewnia najlepsze przewodnictwo. Kompaktowa konstrukcja.
Parametry techniczne: WEIDMULLER WDK 4N PE Zacisk modułowy wielorzędowy, złącze śrubowe, 4 mm², liczba poziomów: 2, zielony / żółty 1041920000 /50szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 60.7 mm |
| Funkcja PEN | nie |
| Głębokość | 63.25 mm |
| Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 | V0 |
| Kolor | Zielono-żółty |
| Liczba poziomów | 2 |
| Liczba zacisków na poziom | 2 |
| Materiał elementu izolacyjnego | Tworzywo termoplastyczne |
| Pozycja połączenia | Z boku / boczny |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 0.5 - 6 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej | 0.5 - 4 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową | 0.5 - 4 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 1.5 - 6 mm² |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 1 | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 2 | Połączenie śrubowe |
| Sposób montażu | Szyna montażowa DIN TH-35 mm |
| Szerokość | 6.1 mm |
| Szerokość / rozmiar rastra | 6.1 mm |
| Wewnętrzne piętra zmostkowane | tak |
| Wykonanie przeciwwybuchowe Ex-e - potwierdzone | tak |
| Wymagana płytka zamykająca | tak |
| Wysokość | 60.7 mm |
| Wysokość przy najniższym sposobie montażu | 63.25 mm |
| Zakres temperatur pracy | -60 - 130 °C |
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER WDK 4N PE Zacisk modułowy wielorzędowy, złącze śrubowe, 4 mm², liczba poziomów: 2, zielony / żółty 1041920000 /50szt./
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135