Polecane
Cena: |
8,98 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,98 |
zł netto |
Cena: |
11,04 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,04 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
325 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Złączka szynowa gwintowa ZSO1-4.0 żółto-zielony SIMET
Kolor: żółto-zielony, J. miary: szt., Op. zbiorcze: 50, Podatek: 23, Nap. znamionowe: 500V, Prąd znamionowy (A): 32A, Przekrój znamionowy (drut): 0,5…6 mm², Przekrój znamionowy (linka): 0,5...4 mm², Szerokość (mm): 9, Wysokość (mm): 50, Długość (mm): 58, Płytka Krańcowa: 17910312, 17940312, Oznacznik szynowy: 17900302, 17927302,
Parametry techniczne: Złączka szynowa gwintowa ZSO1-4.0 żółto-zielony SIMET
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 58 mm |
| Funkcja PEN | tak |
| Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 | V0 |
| Kolor | Zielono-żółty |
| Liczba poziomów | 1 |
| Liczba zacisków na poziom | 2 |
| Materiał elementu izolacyjnego | Tworzywo termoplastyczne |
| Pozycja połączenia | Z boku / boczny |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 0,5 - 6 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej | 0,5 - 4 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową | 0 - 0 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 0,5 - 4 mm² |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 1 | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 2 | Połączenie śrubowe |
| Sposób montażu | Szyna montażowa DIN TH-35 mm |
| Szerokość / rozmiar rastra | 9 mm |
| Wymagana płytka zamykająca | nie |
| Wysokość przy najniższym sposobie montażu | 50 mm |
| Zakres pomiarowy prądu DC | 12 - 24 A |
| Zakres temperatur pracy | -25 - 125 °C |
Pliki do pobrania
6871-pl -
m/download/22312105/6871-pl.pdf [156.29 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Przedsiębiorstwo SIMET S.A. ul. Al. Jana Pawła II 33 58-506 Jelenia Góra sprzedaz@simet.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Przedsiębiorstwo SIMET S.A. ul. Al. Jana Pawła II 33 58-506 Jelenia Góra sprzedaz@simet.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Złączka szynowa gwintowa ZSO1-4.0 żółto-zielony SIMET
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135