Polecane
Cena: |
17,07 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
17,07 |
zł netto |
Cena: |
21,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
21,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
13 szt |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: WPE 16 Złączka szynowa ochronna, nr.katalogowy 1010400000 /50szt./ WEIDMÜLLER
Cena odpowiada za 1 szt./mb produktu, realizacja tylko w pełnych opakowaniach: /50szt./
Parametry techniczne: WPE 16 Złączka szynowa ochronna, nr.katalogowy 1010400000 /50szt./ WEIDMÜLLER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 62.5 mm |
| Funkcja PEN | tak |
| Głębokość | 62.5 mm |
| Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 | V0 |
| Kolor | Zielono-żółty |
| Liczba poziomów | 1 |
| Liczba zacisków na poziom | 2 |
| Materiał elementu izolacyjnego | Tworzywo termoplastyczne |
| Pozycja połączenia | Z boku / boczny |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 16 - 1.5 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej | 25 - 1.5 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową | 16 - 1.5 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 25 - 1.5 mm² |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 1 | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 2 | Połączenie śrubowe |
| Sposób montażu | Szyna montażowa DIN TH-35 mm |
| Szerokość | 11.9 mm |
| Szerokość / rozmiar rastra | 11.9 mm |
| Wymagana płytka zamykająca | nie |
| Wysokość | 56 mm |
| Wysokość przy najniższym sposobie montażu | 56 mm |
| Zakres temperatur pracy | 130 - -60 °C |
Produkty z tej samej kategorii co WPE 16 Złączka szynowa ochronna, nr.katalogowy 1010400000 /50szt./ WEIDMÜLLER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135