Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 80,87 zł brutto
Twoja cena 56,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 68,14 zł brutto
Twoja cena 42,25 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 177,00 zł brutto
Twoja cena 60,58 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 41,64 zł brutto
Twoja cena 28,32 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 180,81 zł brutto
Twoja cena 115,72 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 179,58 zł brutto
Twoja cena 179,58 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 40,98 zł brutto
Twoja cena 26,73 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 20,66 zł brutto
Twoja cena 13,23 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 30,57 zł brutto
Twoja cena 20,78 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 122,75 zł brutto
Twoja cena 76,11 zł brutto
Do koszykaCena: |
2,98 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2,98 |
zł netto |
Cena: |
3,66 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3,66 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
3 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Złączka gwintowana 12-torowa PS-10 E.4034 PAWBOL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bezhalogenowe | nie |
| Głębokość | 19 mm |
| Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 | Inne |
| Kolor | Biały |
| Liczba biegunów | 12 |
| Liczba zacisków na biegun | 2 |
| Materiał elementu izolacyjnego | Tworzywo termoplastyczne |
| Napięcie znamionowe | 400 V |
| Odległość między osiami otworów | 12 mm |
| Prąd znamionowy In | 57 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 1.5 - 10 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej | 1.5 - 10 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową | 1.5 - 6 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 1.5 - 10 mm² |
| Przezroczysty | nie |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 1 | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 2 | Inne |
| Sposób montażu | Inne |
| Szerokość | 23 mm |
| Wykonanie przeciwwybuchowe Ex-e - potwierdzone | nie |
| Wymagana płytka zamykająca | nie |
| Wysokość | 19 mm |
| Zakres temperatur pracy | -20 - 80 °C |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
Produkty z tej samej kategorii co Złączka gwintowana 12-torowa PS-10 E.4034 PAWBOL
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5485brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
6 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5546brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1990 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1159brutto |
|
43 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
982brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
45 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5485brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
160 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
982brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
400 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1250brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1409 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Osoby, które kupiły produkt Złączka gwintowana 12-torowa PS-10 E.4034 PAWBOL kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
075brutto |
|
121 SZT |
24h |
|
11336 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1002brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
900 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1339brutto |
|
400 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
275brutto |
|
36 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
408brutto |
|
179 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2372brutto |
|
3323 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135