TK 12/5 BK (100 szt./opak.) TAŚMA KABLOWA E01TK-01020101201 ERGOM
TK 12/5 BK (100 szt./opak.) TAŚMA KABLOWA E01TK-01020101201 ERGOM (E01TK-01020101201)
  • Producent: ERGOM SP.Z O.O.
  • Numer katalogowy: E01TK-01020101201
  • Kod kreskowy EAN: 5900003532599
  • Indeks/kod produktu: 393627
Cena:
7,40
Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
7,40
Stan magazynowy producenta
200 OPK
Do ulubionych
Opis produktu: TK 12/5 BK (100 szt./opak.) TAŚMA KABLOWA E01TK-01020101201 ERGOM
opaska zaciskowa opaska kablowa trytytka trytytki
Parametry techniczne: TK 12/5 BK (100 szt./opak.) TAŚMA KABLOWA E01TK-01020101201 ERGOM
Parametr Wartość
Maks. średnica wiązki 23.8 mm
Certyfikat VG nie
Długość taśmy 120 mm
Gatunek materiału PA (Poliamid)
Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 V2
Kolor Czarny
Sposób mocowania Brak
Szerokość taśmy 4.8 mm
Zakres temperatur dla montażu 0 °C
Zakres temperatur pracy -40 - 85 °C
Zakres temperatury pracy -40 - 70 °C