OPASKA ZACISKOWA 4.8*370 CZARNA 25 SZT E40-CTB48370-25 BEMKO
OPASKA ZACISKOWA 4.8*370 CZARNA 25 SZT E40-CTB48370-25 BEMKO (E40-CTB48370-25)
  • Producent: BEMKO SP Z O.O.
  • Numer katalogowy: E40-CTB48370-25
  • Kod kreskowy EAN: 5900280903891
  • Indeks/kod produktu: 1059741
Cena:
3,65
Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
3,65
Stan magazynowy producenta
500 OPK
Do ulubionych
Parametry techniczne: OPASKA ZACISKOWA 4.8*370 CZARNA 25 SZT E40-CTB48370-25 BEMKO
Parametr Wartość
Średnica oplotu 1 - 0 mm
Zabezpieczenie powierzchni Stan surowy
Bezhalogenowe nie
Długość taśmy 370 mm
Fluorescencyjne nie
Gatunek materiału Poliamid (PA)
Grubość opaski 1 mm
Kolor Czarny
Sposób mocowania Brak
Szerokość taśmy 4.8 mm
Zakres temperatur dla montażu 5 - 85 °C
Zakres temperatur pracy -35 - 85 °C