Polecane
Cena: |
1343,84 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 343,84 |
zł netto |
Cena: |
1652,92 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 652,92 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Celiane Ściemniacz Przyciskowy 1000W 5 Modułów 067086 LEGRAND
ŚciemniaczMechanizm do wyposażenia w- uchwyt montażowy- klawisz- ramkęŚciemniacz 100 - 1000 W- Zasilanie 230 V~.- Dopuszczalne obciążenia- 100 - 1000 W dla lamp żarowych i halogenowych- 100 - 1000 VA dla lamp halogenowych ELV z transformatorem ferromagnetycznym lub elektronicznym- Może być sterowany przez jeden lub więcej przycisków nr ref. 067031 lub łącznik uniwersalny nr ref. 067001E
Opis serii
Parametry techniczne: Celiane Ściemniacz Przyciskowy 1000W 5 Modułów 067086 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Napięcie sterowania | 100 - 240 V |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Odporność udarowa | IK02 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do zastosowania z czujnikiem obecności | nie |
| Do zastosowania z przyciskiem | tak |
| Do zastosowania z przyciskiem na podczerwień | nie |
| Do zastosowania z przyciskiem radiowym | nie |
| Do zastosowania z wyłącznikiem czasowym | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 34 mm |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 5 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Napięcie znamionowe | 240 - 240 V |
| Pamięć poziomu jasności | tak |
| Przezroczysty | nie |
| Rodzaj obciążenia | Uniwersalny |
| Sposób działania | Przycisk |
| Sposób mocowania | Montaż śrubowy |
| Sposób montażu | Podstawa mocująca do systemu modułowego |
| Sterowanie przez Bluetooth | nie |
| Szerokość osprzętu | 45 mm |
| Ściemniacz szeregowy | nie |
| Wejście modułów dodatkowych | tak |
| Wysokość osprzętu | 112.5 mm |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Zakres częstotliwości | 50 - 60 Hz |
| Znamionowe obciążenie rezystancyjne | 100 - 1000 W |
Pliki do pobrania
a2705d[1].pdf [2022-09-14 13:03, 79.81 kB]
dane_techniczne_0064jc8_02[1].pdf [2022-09-14 13:03, 1.20 MB]
dane_techniczne_f00545en_01[1].pdf [2022-09-14 13:03, 1.01 MB]
kg663[1].pdf [2022-09-14 13:03, 1.72 MB]
F00545EN-01 -
m/download/22607596/f00545en-01.pdf [1.01 MB]
0064JC8-02 -
m/download/22607594/0064jc8-02.pdf [1.20 MB]
LGIRDPJORV -
m/download/22607597/lgirdpjorv.pdf [544.84 kB]
LGLZDXMGUB -
m/download/22607598/lglzdxmgub.pdf [628.75 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Celiane Ściemniacz Przyciskowy 1000W 5 Modułów 067086 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135