Polecane
Cena: |
88,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
88,00 |
zł netto |
Cena: |
108,24 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
108,24 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
10 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Ściemniacz oświetlenia LED z pamięcią zasilanie 12V DC 36W montaż w puszce fi60 SCO-803 F&F
Ściemniacz oświetlenia służy do załączania i wyłączania oświetlenia żarowego i halogenowego z możliwością regulacji natężenia tego oświetlenia za pomocą dowolnego włącznika chwilowego (dzwonkowego). DziałanieZałączenie oświetlenia następuje po impulsie prądu spowodowanym naciśnięciem włącznika chwilowego (dzwonkowego) podłączonego do przekaźnika. Wyłączenie oświetlenia nastąpi po następnym impulsie. Przytrzymanie przycisku >1sek. umożliwia ustawienie żądanego natężenia oświetlenia (płynna pulsacja oświetlenia w pętli JAŚNIEJ→CIEMNIEJ→JAŚNIEJ).Po każdym załączeniu oświetlenie powraca do uprzednio ustawionej jasności.Oświetlenie może być sterowane za pomocą wielu przycisków połączonych równolegle rozmieszczonych w różnych punktach pomieszczenia. Uwaga!SCO-803 nie może współpracować z przyciskami podświetlanymi.
Parametry techniczne: Ściemniacz oświetlenia LED z pamięcią zasilanie 12V DC 36W montaż w puszce fi60 SCO-803 F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | tak |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Napięcie sterowania | 12 - 12 V |
| Regulowana jasność minimalna | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Odporność udarowa | IK00 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do zastosowania z czujnikiem obecności | nie |
| Do zastosowania z czujnikiem ruchu | nie |
| Do zastosowania z przyciskiem | tak |
| Do zastosowania z przyciskiem na podczerwień | nie |
| Do zastosowania z przyciskiem radiowym | nie |
| Do zastosowania z wyłącznikiem czasowym | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 13 mm |
| Kolor | Szary |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z kompletną obudową |
| Liczba jednostek | 1 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 0 |
| Maks. moc przełączana LED | 0 W |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Min. głębokość puszki montażowej | 20 mm |
| Napięcie znamionowe | 11 - 14 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 7005 |
| Pamięć poziomu jasności | tak |
| Pobór mocy | 0.1 W |
| Przezroczysty | nie |
| Rodzaj obciążenia | Uniwersalny |
| Sposób działania | Przycisk |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Sterowanie przez Bluetooth | nie |
| Szerokość osprzętu | 50 mm |
| Ściemniacz szeregowy | nie |
| Typ połączenia | Inne |
| Wejście modułów dodatkowych | nie |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość osprzętu | 50 mm |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Zakres częstotliwości | 0 Hz |
Pliki do pobrania
ff_sco_803_inst_b111018.pdf [2022-03-10 10:42, 98.16 kB]
Karta-katalogowa -
m/download/23668595/karta-katalogowa.pdf [1.09 MB]
SCO-803-instructions-for-use-1 -
m/download/23668599/sco-803-instructions-for-use-1.pdf [98.16 kB]
SCO-803-declaration-pref-origin-status-1 -
m/download/23668594/sco-803-declaration-pref-origin-status-1.pdf [213.10 kB]
SCO-803-declaration-RoHS-pl-1 -
m/download/23668598/sco-803-declaration-rohs-pl-1.pdf [224.37 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Ściemniacz oświetlenia LED z pamięcią zasilanie 12V DC 36W montaż w puszce fi60 SCO-803 F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135