Polecane
Cena: |
129,02 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
129,02 |
zł netto |
Cena: |
158,70 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
158,70 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
4 szt |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
36 szt |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: SONATA Ściemniacz uniwersalny do obciążenia żarowego halogenowego oraz LED kolor biały mat ŁP-8RL2/m/75 OSPEL
Informacje o produkcie:
Napięcie znamionowe: 230V
Stopień ochrony (IP): IP20
Moc obciążenia: GLS-10-250W CFL 5-75W LED 0-100W
Sposób montażu: Montaż podtynkowy pazurkowy /-śrubowy
Informacje dodatkowe: Funkcja wyłącznika czasowego "time to bed", _x000D_ praca w układzie schodowym z łącznikami zwiernymi
Materiał: Tworzywo sztuczne, metal
Wykończenie powierzchni: Lakierowanie
Podświetlenie: Brak
Typ zacisków: Gwintowe
Szerokość osprzętu (mm): 71
Wysokość osprzętu (mm): 71
Głębokość osprzętu (mm): 50
Głębokość wbudowania (mm): 31
Parametry techniczne: SONATA Ściemniacz uniwersalny do obciążenia żarowego halogenowego oraz LED kolor biały mat ŁP-8RL2/m/75 OSPEL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Lakierowanie |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 50 mm |
| Kolor | Biały |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z kompletną obudową |
| Liczba jednostek | 1 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 1 |
| Maks. moc przełączana LED | 100 W |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Min. głębokość puszki montażowej | 60 mm |
| Sposób działania | Pokrętło/przycisk |
| Sposób mocowania | Montaż pazurkowy /-śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość osprzętu | 71 mm |
| Wejście modułów dodatkowych | nie |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość osprzętu | 71 mm |
Pliki do pobrania
pl -
m/download/23677611/pl.pdf [64.43 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co SONATA Ściemniacz uniwersalny do obciążenia żarowego halogenowego oraz LED kolor biały mat ŁP-8RL2/m/75 OSPEL
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135