Polecane
Cena: |
90,63 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
88,80 |
zł netto |
Cena: |
111,47 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
109,23 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
274 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: lumina/gallery Ściemniacz przyciskowy obc. R/L/C 250 W, LED 50 W mechanizm 2M
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | tak |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | tak |
| Napięcie sterowania | 196 - 253 V |
| Stopień ochrony (IP) | IP21 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK03 |
| Do zastosowania z czujnikiem obecności | nie |
| Do zastosowania z czujnikiem ruchu | nie |
| Do zastosowania z przyciskiem | tak |
| Do zastosowania z przyciskiem na podczerwień | nie |
| Do zastosowania z przyciskiem radiowym | nie |
| Do zastosowania z wyłącznikiem czasowym | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 42 mm |
| Kolor | Szary |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z kompletną obudową |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 2 |
| Maks. moc przełączana LED | 70 W |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Min. głębokość puszki montażowej | 32 mm |
| Napięcie znamionowe | 230 - 230 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 7011 |
| Pamięć poziomu jasności | tak |
| Przekrój żyły | 1.5 - 2.5 mm² |
| Przezroczysty | nie |
| Rodzaj obciążenia | Uniwersalny |
| Sposób działania | Pokrętło/przycisk |
| Sposób mocowania | Mocowanie zatrzaskowe |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Sterowanie przez Bluetooth | nie |
| Szerokość osprzętu | 45 mm |
| Ściemniacz szeregowy | nie |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wejście modułów dodatkowych | tak |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość osprzętu | 45 mm |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Zakres częstotliwości | 50 - 50 Hz |
Pliki do pobrania
PDS_WXF063_3301_pl-PL -
m/download/23343480/pds-wxf063-3301-pl-pl.pdf [115.25 kB]
6LE005309E_WXF062-WXF063_ECO-DIMMER_FR-GB_05-2020_PRINT1 -
m/download/23343481/6le005309e-wxf062-wxf063-eco-dimmer-fr-gb-05-2020-print1.pdf [1.43 MB]
24PL019_Lumina broszura -
m/download/23343485/24pl019-lumina-broszura.pdf [5.27 MB]
rohs_declaration_WXF063_en-GB -
m/download/23343482/rohs-declaration-wxf063-en-gb.pdf [42.20 kB]
hager_deklaracja_CE_429_WA_2024_v1_0_sig -
m/download/23343483/hager-deklaracja-ce-429-wa-2024-v1-0-sig.pdf [294.91 kB]
PEP_HAGE-01441-V01.01-EN -
m/download/23343484/pep-hage-01441-v01-01-en.pdf [8.01 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co lumina/gallery Ściemniacz przyciskowy obc. R/L/C 250 W, LED 50 W mechanizm 2M
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135