Polecane
Cena: |
41,41 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
41,41 |
zł netto |
Cena: |
50,93 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
50,93 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Sistena Life Ramka Metalic Pojedyncza 771301 LEGRAND
Ramki Sistena Life- Linia NATURARamki- Ramka pojedyncza- Kolor - Metalic- Wymiar: 83 x 91 mm
Opis serii
Parametry techniczne: Sistena Life Ramka Metalic Pojedyncza 771301 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | Inne |
| Zabezpieczenie powierzchni | Lakierowanie |
| Odporność udarowa | IK02 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do kanałów elektroinstalacyjnych | nie |
| Do kanałów podłogowych | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 12 mm |
| Kierunek montażu | Poziomy |
| Kolor | Aluminium |
| Liczba jednostek | 1 |
| Liczba jednostek w pionie | 1 |
| Liczba jednostek w poziomie | 1 |
| Liczba łączników | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Model antybakteryjny | nie |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Numer RAL (zbliżony) | 7040 |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Szerokość | 91 mm |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość | 83 mm |
| Wysokość wbudowania | 0 mm |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Z ramką montażową | nie |
Pliki do pobrania
LGBGYRVIDD -
m/download/22601337/lgbgyrvidd.pdf [2.09 MB]
LGJSEVIIDR -
m/download/22601338/lgjseviidr.pdf [2.61 MB]
LGQSHMUZKR -
m/download/22601339/lgqshmuzkr.pdf [450.33 kB]
LGTINMSTSX -
m/download/22601340/lgtinmstsx.pdf [2.23 MB]
LGXFSQHWQJ -
m/download/22601341/lgxfsqhwqj.pdf [67.27 kB]
LGXRJXGESO -
m/download/22601342/lgxrjxgeso.pdf [1.11 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Sistena Life Ramka Metalic Pojedyncza 771301 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135