Polecane
Cena: |
150,54 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
150,54 |
zł netto |
Cena: |
185,17 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
185,17 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: SIMON 54 NATURE WMDZ-0150xS-087 Ramka 5-krotna Nature-Drewno, CZARNY ORZECH, IP20/IP44. (IP44-należy DRN5/87 KONTAKT
| Seria | Simon 54 Nature |
| Nazwa produktu/Rodzaj | ramka 5- krotna drewniana |
| Kolor | czarny orzech |
| Stopień ochrony IP | IP20/IP44 |
| Uwagi | Do uzyskania klasy bryzgoszczelności IP44 zastosować uszczelkę ramki, Nie pasuje do łącznika hotelowego |
| Klasa ETIM | EC000007 Ramka maskująca do osprzętu elektroinstalacyjnego |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, drewno, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | lakierowanie, naturalne |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Sposób mocowania | zatrzask |
| Kierunek montażu | poziomy i pionowy |
| Wysokość produktu | 96mm |
| Szerokość produktu | 376mm |
| Głębokość produktu | 10mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 5 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787876661 |
| Typ opak. jedn. | pudełko zamykane |
| Wys. opak. jedn. | 4cm |
| Szer. opak. jedn. | 12.3cm |
| Dł. opak. jedn. | 42cm |
| EAN13 opak. | 5902787876661 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 13cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 20cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 49cm |
| Kolor pierścienia | czarny |
| Liczba modulów | 5 |
Parametry techniczne: SIMON 54 NATURE WMDZ-0150xS-087 Ramka 5-krotna Nature-Drewno, CZARNY ORZECH, IP20/IP44. (IP44-należy DRN5/87 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Lakierowanie |
| Kolor | Drewno |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
Pliki do pobrania
3981,DRN5_87 -
m/download/23885987/3981-drn5-87.pdf [45.85 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co SIMON 54 NATURE WMDZ-0150xS-087 Ramka 5-krotna Nature-Drewno, CZARNY ORZECH, IP20/IP44. (IP44-należy DRN5/87 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135