Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 141,57 zł brutto
Twoja cena 90,61 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 75,28 zł brutto
Twoja cena 45,74 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 107,75 zł brutto
Twoja cena 73,27 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 75,65 zł brutto
Twoja cena 58,25 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 369,00 zł brutto
Twoja cena 369,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 96,92 zł brutto
Twoja cena 62,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 166,05 zł brutto
Twoja cena 113,39 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 98,40 zł brutto
Twoja cena 58,55 zł brutto
Do koszykaCena: |
10,28 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,67 |
zł netto |
Cena: |
12,64 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,90 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
83 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: PLEXO Ramka pojedyncza podtynkowa antracyt 069606L LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do kanałów elektroinstalacyjnych | nie |
| Do kanałów podłogowych | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 43.5 mm |
| Kierunek montażu | Poziomy i pionowy |
| Kolor | Antracyt |
| Liczba jednostek | 1 |
| Liczba jednostek w pionie | 1 |
| Liczba jednostek w poziomie | 1 |
| Liczba modułów w pionie (dla systemów modułowych) | 1 |
| Liczba modułów w poziomie (dla systemów modułowych) | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Model antybakteryjny | nie |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Numer RAL (zbliżony) | 7016 |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Mocowanie śrubowe |
| Szerokość | 85 mm |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość | 85 mm |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Z ramką montażową | nie |
Pliki do pobrania
LGMDYRWBJE -
m/download/22603204/lgmdyrwbje.pdf [535.75 kB]
LGWXHGVNFF -
m/download/22603211/lgwxhgvnff.pdf [434.65 kB]
LGVUYRRCAY -
m/download/22603210/lgvuyrrcay.pdf [517.09 kB]
LGVJGSWQVY -
m/download/22603209/lgvjgswqvy.pdf [680.14 kB]
LGTTQSWBSM -
m/download/22603208/lgttqswbsm.pdf [727.37 kB]
LGTCRRIDLV -
m/download/22603207/lgtcrridlv.pdf [726.99 kB]
LGQXBYAUQB -
m/download/22603206/lgqxbyauqb.pdf [624.11 kB]
LGMOJIAYJD -
m/download/22603205/lgmojiayjd.pdf [544.26 kB]
LGMDBXMKRB -
m/download/22603203/lgmdbxmkrb.pdf [336.38 kB]
LGIZQETKLU -
m/download/22603202/lgizqetklu.pdf [322.71 kB]
LGIORKQTGL -
m/download/22603201/lgiorkqtgl.pdf [1.50 MB]
LGIHALVSBR -
m/download/22603200/lgihalvsbr.pdf [1.20 MB]
LGHMIUYZOW -
m/download/22603199/lghmiuyzow.pdf [1.13 MB]
LGGIVQZKAB -
m/download/22603198/lggivqzkab.pdf [1.50 MB]
LGEBEDAVHV -
m/download/22603197/lgebedavhv.pdf [435.29 kB]
F03421EN-02 -
m/download/22603193/f03421en-02.pdf [1.82 MB]
LGYKFOWWFQ -
m/download/22603212/lgykfowwfq.pdf [689.15 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co PLEXO Ramka pojedyncza podtynkowa antracyt 069606L LEGRAND
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2981brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
8 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5396brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
4 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5499brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
53 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6272brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
10 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2354brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
661 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1499brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
43 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
21029brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
14 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
869brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
282 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1409brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
29498brutto |
|
2 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9329brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1016brutto |
|
60 szt |
24h |
|
586 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6272brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
43 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt PLEXO Ramka pojedyncza podtynkowa antracyt 069606L LEGRAND kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
753brutto |
|
22 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5277brutto |
|
10 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
721brutto |
|
26 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2717brutto |
|
33 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1410brutto |
|
6 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2041brutto |
|
3224 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2136brutto |
|
64 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2579brutto |
|
8 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1293brutto |
|
39 SZT |
24h |
|
219 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1212brutto |
|
86 SZT |
24h |
|
699 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135