Polecane
Cena: |
2,37 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2,37 |
zł netto |
Cena: |
2,91 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2,91 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
48 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Ultra adaptor 1 moduł Biały RAL 9010 ETK10198E SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK04 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do kanałów elektroinstalacyjnych | tak |
| Do kanałów podłogowych | nie |
| Do zabudowy | nie |
| Gatunek materiału | Inne |
| Głębokość | 22 mm |
| Kierunek montażu | Poziomy i pionowy |
| Kolor | Biały |
| Liczba jednostek | 2 |
| Liczba jednostek w pionie | 2 |
| Liczba jednostek w poziomie | 2 |
| Liczba łączników | 1 |
| Liczba modułów w pionie (dla systemów modułowych) | 2 |
| Liczba modułów w poziomie (dla systemów modułowych) | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Model antybakteryjny | nie |
| Montaż podtynkowy | nie |
| Numer RAL (zbliżony) | 9010 |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Montaż zaciskowy |
| Szerokość | 80 mm |
| Szerokość wbudowania | 70 mm |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość | 85 mm |
| Wysokość wbudowania | 75 mm |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Z ramką montażową | nie |
Pliki do pobrania
ETK10198E_document -
m/download/17948447/etk10198e-document.pdf [79.09 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21998537/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Ultra adaptor 1 moduł Biały RAL 9010 ETK10198E SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135